MKMs s.r.o. je konzultačná a účtovná spoločnosť, poskytujúca služby v oblasti účtovníctva, miezd, daní, financií a komplexných služieb pre klienta. V súčasnosti pôsobíme na území Slovenskej republiky a svoju pôsobnosť postupne rozširujeme.

Náš tím sa vyznačuje dlhoročnými skúsenosťami a vysokou úrovňou ich odbornej kvalifikácie, čo zaručuje profesionálnu starostlivosť a pohodlie pre našich klientov. Služby poskytujeme právnickým a fyzickým osobám z rôznych oblastí podnikania. V portfóliu máme nielen domácich podnikateľov ale aj spoločnosti so zahraničnou účasťou. Kvalitu našej práce neustále zdokonaľujeme absolvovaním školení a zvyšovaním kvalifikácie našich ľudí.

Viac ako 10 rokov skúseností, viac ako 500.000 zaúčtovaných dokladov, viac ako 1.000 spracovaných miezd, hodiny účtovného a daňového poradenstva nás radí medzi profesionálov.

Naša spoločnosť je tu pre Vás, aby ste sa Vy mohli plne venovať svojmu podnikaniu. Radi Vás privítame v príjemnom prostredí našej spoločnosti kde si nájdeme vždy dostatok času na Vás.

Garantujeme Vám úplnú diskrétnosť, individuálny prístup a profesionálnu úroveň. Kladieme hlavný dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a seriózny prístup k uspokojovaniu požiadaviek klienta. Našim cieľom je byť spoločnosťou, ktorú zákazníci vyhľadávajú preto, že sme serióznym a spoľahlivým partnerom.

Businessman working on laptop with REPUTATION inscription, modern business concept

Aktuality